הצוות

הצוות

ד
ד"ר סטיב דרן
מנכ"ל ומייסד. בוגר אוניברסיטת לונדון ומכון ויצמן למדע.

לד"ר דרן מעל 30 שנות ניסיון בתעשיית הכימיה ובאקדמיה. ב-12 השנים האחרונות הוא שימש כיועץ וסיפק פתרונות לבעיות של תעשיות הכימיה, התרופות, הפולימרים והפלסטיק. ד"ר דרן הוא סמכות ידועה בתחומי הפלסטיק, הפולימרים, הדבקים ומונעי ההתלקחות. ד"ר דרן מספק חוות דעת משפטיות ומשמש כעד מומחה עבור פרטיים וגופים ישראליים ואירופאיים, ד"ר דרן שימש כבוחן באיחוד האירופאי והינו שותף פעיל למעלה מעשור בפרוייקטים אירופאיים. ברשותו מספר פטנטים בתחום החקלאות, אלקטרוליטים בסוללות, פלסטיקים ומונעי התלקחות.

steve@darenlabs.com

עופר דרן (.B.A)
עופר דרן (.B.A)
סמנכ"ל ומנהל מרכז היזמות

בוגר המכללה למנהל.
הקים את מרכז היזמות ומנהל אותו מאז. לעופר ניסיון של למעלה מעשר שנים בניהול וייזום של סטארט אפים. עופר מתמחה בבנייה והתאמת של מעבדות לצורכי מחקר שונים. במסגרת תפקידו אחראי על פעילותו השוטפת של מרכז היזמות ועל מכוונותו לקידום והצלחת החברות השונות. כמסגרת פעילות המרכז הוקמו מספר מיזמים בהם דרן מעבדות לוקחת חלק פעיל בפיתוח הטכנולוגי והעסקי. עופר נמנה על אחד מאנשי הצוות וחבר פעיל בבורד המנהלים.  בוגר יחידה מובחרת ומשתתף פעיל במערך המילואים של צה"ל.

ofer@darenlabs.com

ד
ד"ר אליעד סילקוף
מנהל מחקר ופיתוח

ד"ר אליעד סילקוף הוא בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים ובכן עמית מחקר ממכון ויצמן ואוניברסיטת סטנפורד. לד"ר סילקוף יותר מ-20 שנות ניסיון במחקר ופיתוח, עם מוצרים נמכרים רבים ויותר מ-30 פטנטים. הוא שימש כמדען ראשי וניהל קבוצות מחקר בתחומים רבים ומגוונים כגון סינתזה, פולימרים, אלקטרוכימיה, הנדסת חומרים, אנאליזה, פארמה והיי-טק.

 
ד
ד"ר פביאן ללוש
מובילת פרויקטים

ד"ר פביאן ללוש הינה כימאית מולטי דיסציפלינרית בעלת ניסיון של למעלה מ20 שנה. פביאן מתמחה בהובלה וביצוע מחקר ופיתוח בתחומים של : כימיה אנליטית, כימיה רפואי,  הדברה,  הבראת מים, סינתזות של חלקיקי ננו ועוד . לפני הצטרפותה לדרן מעבדות, עבדה פביאן כחוקרת במנהל המחקר החקלאי שם עסקה בפיתוח אינדיקטורים 'ירוקים' למוצרי מזון וחומרי הדברה ביולוגיים וככימאית אנליטית בחברת סול-ג'ל בפיתוח מעטפת-ננו.
לפני כן פיתחה במשך ארבע שנים שיטות להבראת מים רדיואקטיביים במרכז לחקר אנרגיה אטומית בצרפת  
לפביאן תארים: ראשון, שני, ודוקטור מאוניברסיטת יו.סי.בי. בליאון צרפת עם הצטיינות
ופוסט-דוקטורט מאוניברסיטת תל-אביב.

 

ולדה ניקולייבסקי
ולדה ניקולייבסקי
(M.Sc.), מנהלת מעבדה, בוגרת אוניברסיטת דונצק.

ולדה למעלה מ-12 שנות ניסיון בביצוע עבודות מחקר ופיתוח בדרן מעבדות. תחת הדרכתם הצמודה של ד"ר דרן וד"ר צווטקוב, רכשה ולדה מיומנות רבה וכיום הינה בעלת יכולות עצמאיות למציאת פתרונות וביצוע מחקר ופיתוח ביעילות ובאדיבות לשביעות רצונם של הלקוחות. בנוסף משמשת ולדה כמנהלת המעבדות ,רכש וקניינות ומתן מענה לצרכים הרבים של חברות מרכז היזמות.   

פאבל בסין
פאבל בסין
(M.Sc.), כימאי, בוגר אוניברסיטת תל אביב

לפאבל ידע מעמיק בכימיה אורגנית , אי אורגנית, פיתוח חומרים ייחודיים לתעשיות השונות כולל תכנון וביצוע נסויים. במסגרת עבודתו בדרן מעבדות מבצע פאבל עבודות מעבדה וסינתיזות מורכבות, תוך כדי עיבוד הנתונים והסקת מסקנות לשיפור התהליכים. לפאבל יכולת אנליטית גבוהה, יכולת ייזום ומימוש רעיונות מקוריים ופתרון בעיות לא שגרתיות.